Kaşifin Oğlu Kaza Yaptı; Devlet Ambulansına Binmedi

 
Kaşifin Oğlu Kaza Yaptı; Devlet Ambulansına Binmedi

Ahmet VAMIK-HABERAL KIBRISLI

Girne çevre yoludna meydana gelen kazada DP-UG Milletvekili Ahmet KASIFin oğlu Börke Kaşif, kazayı ucuz atlattı.

Kaza, dün saat 01:00 sıralarında Alsancak istikametinden Girneye doğru seyrederken, Börke Kaşif yönetimindeki Porsche marka LH 010 plakalı araç ile Girne Amerikan Universitesi çemberine geldiği esnada direksiyon hakimiyetini kaybederek kaldırıma çarpması sonucu meydana geldi.

Kaldırıma çarpmanın etkisi ile savrulan araç, takla atarak ters bir şekilde yaklaşık 10 metre yolun içerinde sürüklenerek durabildi.

Araçta tek başına olan Kaşif, kaza sonucu hafif yaralanarak Ozel Girne Hastanesinde müşhade altına alındı.

Börkenin kazayı hafif atlattığı ve durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Kaşifin kaza sonrası ambulansa binmeyi kabul etmeyerek özel bir araç ile Ozel Girne Hastanesine götürüldüğü öğrenildi.

Yapılan müdahalenin ardından hastaneden taburcu olan Kaşifin durumunun iyi olduğu belirtildi. Kaza sonrası araç kullanılmaz hale geldi.

YANGINDAN MAL MI KACIRILDI

Söz konusu kazanın ardından Börke Kaşifin devlet hastanesi ambulansına binmeyi kabul etmeyerek özel bir araçla özel bir kliniği tercih etmesi soru işaretleri yarattı.

Bu arada Haberal Kıbrıslı Gazetesi, olayla ilgili, polise başvurdu. Girne Polis Müdürlüğü Trafik Tahkikat Subesinin verdiği bilgilere göre, kazanın süratten değil; dikkatsizlik sonucu meydana geldiği belirtilirken; araç sürücüsünün vücudunda alkol veya başka bir yabancı maddeye rastlanmadığı belirtildi.

Bu konuyu 411 kişi okumuştur

 
 
 

  KIBRIS

 

  EKONOMİ